Про нас

Вимивний бетон - довговічна краса.

У сучасних містах все гостріше постає питання створення довговічних красивих фасадів. Це пов'язано з тим, що в будь-якому великому місті зовнішнє середовище агресивне (ступінь агресивності залежить від рівня забрудненості і клімату) по відношенню до фасадів будівель. Через це класичні фасади буквально за 2-3 роки втрачають задуманий при будівництві зовнішній вигляд і будівля стає непривабливою. Оновлення фасаду не тільки дорого коштує, але і пов'язано з технічними труднощами (огородження території, запиленість, забезпеченні функціонування будівлі під час ремонту).

У зв'язку з цим все більшої актуальності отримує питання створення довговічного фасаду стійкого до агресивних впливів зовнішнього середовища на стадії навіть не будівництва будівель, а стадії виробництва матеріалів, які будуть використовуватися при його будівництві.

В рамках даного питання потрібно враховувати, що сучасне будівництво накладає жорсткі обмеження на зовнішній вигляд фасаду. Фасади повинні бути красивими і різноманітними.

Однією з технологій, яка може вирішити дане питання в промислових масштабах (на ЖБ комбінатах) є виробництво вимитого бетону. Дана технологія широко поширена в Німеччині, країнах Європи та США.

Суть даної технології в тому, що при виробництві панелей із бетону, шар який буде зовнішнім обробляється сповільнювачем твердіння, який проникає на задану глибину розчину, зазвичай від 0,3 до 7 мм. Після набору міцності всім виробом верхній зовнішній шар заданої глибини ще не твердне. Зовнішній шар поливається водою зі шланга і не затверділий цемент Вимивний бетон – БудкомплекТвимивається. Завдяки цьому оголюється заповнювач і виріб набуває зовсім інший, більш гарний зовнішній вигляд.

Зовнішній вигляд кінцевого виробу регулюється 3 факторами:
1. крупність заповнювача
2. колір заповнювача
3. глибина вимивання

Завдяки цьому можна одержувати продукцію різного зовнішнього вигляду.

Зворотній дзвінок